Obvyklá doba odeslání zboží je 5 až 15 pracovních dní  od data uhrazení objednávky. Vysvětleno v horním menu v položce "Termíny dodání." 
 
 

 

Oprava podvozku Škoda 110R - Erko Ites

  Oprava podvozku Škoda 110R - Erko Ites
   
   
  Nabízím nedestruktivní opravu vámi dodaného podvozku Škoda 110R - Erko výrobce Ites. PROSÍM ČTĚTE PEČLIVĚ CELÝ POPIS NÍŽE!

  Opravuji pouze zadní část zhruba od posledního uchycení motorku tak, jak je na fotografii. Předek podvozku neopravuji. 

  Chybějící zadní část dolévám přímo na samotném podvozku, aniž bych z něj cokoliv piloval či odebíral - je tedy zachováno maximum původního dílu a je jen dodělána chybějící část. Nevýhodou je, že mi musíte svůj poškozený kus dodat a to osobně či poštou. Podvozek musíte dodat bez kabelu a zadní nápravy (přední nápravu i s koly můžete ponechat), karoserii a interiér si rovněž ponechejte. Nelze-li zadní náprava s celým kovovým uchycením z jakéhokoliv důvodu z modelu oddělat, nemohu chybějící část dodělat..

  Doporučuji před objednáním zaslat fotografii. Opravu nelze zrealizovat, pokud má podvozek na sobě další poškození či amatérské pokusy o opravu = pájení, leptání, stopy lepidla apod.

  Cena 370,- Kč je za opravu jednoho podvozku. Ilustrativní foto. POZOR - podvozek není součástí nabídky - platíte pouze za servis - opravu vašeho podvozku!
  Pokud mi budete podvozek zasílat, je tedy nutné zadat při objednávce dopravu - tedy zvoleného dopravce, kterým vám pak opravený podvozek zašlu zpět.
  Servis může trvat 2-3 týdny (podle množství a aktuální vytíženosti formy k opravě).
   
  Prosím, čtěte informace o dodacích lhůtách, které jsou v našem e-shopu delší.
  Vše je zveřejněno a vysvětleno v horním menu v položce "Termíny dodání".
   
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  Znovu vygenerovat
  Kontrolni kod
   
   

  Ostatní produkty v této kategorii

   
   
  © Retro-toy.cz - díly a příslušenství pro staré hračky
  Následující »