Oprava předního nárazníku kabiny Liaz Ites

  Oprava předního nárazníku kabiny Liaz Ites
   
   
  Nabízím nedestruktivní opravu - dolítí chybějícího předního nárazníku vámi dodané kabiny hračky Liaz Š100.05 výrobce Ites. PROSÍM ČTĚTE PEČLIVĚ CELÝ POPIS NÍŽE!

  Opravuji pouze přední nárazník tak, jak je na fotografii. Zbytek kabiny neopravuji.

  Chybějící nárezník dolévám přímo na samotné kabině, aniž bych z ní cokoliv piloval či odebíral - je tedy zachováno maximum původního dílu a je jen dodělána chybějící část. Nevýhodou je, že mi musíte svůj poškozený kus dodat a to osobně či poštou. Kabinu musíte dodat samostatně a to bez interiéru, přední masky a prosklení) zbytek modelu nezasílejte. Nelze-li maska a interiér z jakéhokoliv důvodu z modelu oddělat, nemohu chybějící část dodělat.

  Barvu kabiny nelze vždy doladit s dodělávanou částí a může mezi nimi být barevný rozdíl.

  Doporučuji před objednáním zaslat fotografii. Opravu nelze zrealizovat, pokud má kabina na sobě další poškození či amatérské pokusy o opravu = pájení, leptání, stopy lepidla apod.

  Cena 350,- Kč je za opravu jedné kabiny. Ilustrativní foto. POZOR - kabina samozřejmě není součástí nabídky - platíte pouze za servis - opravu vaší kabiny!
  Pokud mi budete díl zasílat, je tedy nutné zadat při objednávce dopravu - tedy zvoleného dopravce, kterým vám pak opravený díl zašlu zpět.
  Servis může trvat 2-3 týdny (podle množství a aktuální vytíženosti formy k opravě).
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  Znovu vygenerovat
  Kontrolni kod
   
   

  Ostatní produkty v této kategorii

   
  0
  Měna
   
  © Retro-toy.cz - díly a příslušenství pro staré hračky
  « Předchozí
  Následující »